iso 9000

QStandard
projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania

Misja firmy

Zadania

Kwalifikacje

Kontakt

Linki

Systemy zarządzania:
Ochrona Środowiska

Oferta - cennik

Poradnik Klienta

Zadaj pytanie

www.qstandard.pl

Założeniem działalności QStandard jest projektowanie takich systemów, które wspomagają zarządzanie firmą stanowiąc proekonomiczne narzędzie doskonalące działalność przedsiębiorstwa i służące jego rozwojowi.

Dokładamy wszelkich starań aby wdrożony system zarządzania był systemem żywym, zbudowanym proporcjonalnie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, takim, który nie obciąża nadmiernie kadry kierowniczej i pracowników oraz nie wymaga czasochłonnego utrzymywania.

Upowszechniamy wśród kadry kierowniczej wiedzę na temat wdrażanego systemu w taki sposób, aby system nie stał się dla nich uciążliwym, niezrozumiałym narzędziem zarządzania lecz podporą w osiąganiu zamierzonego celu.

Podkreślamy wagę procesu doskonalenia przedsiębiorstwa we wszystkich jego działaniach. Wola ciągłego doskonalenia zapewni, że Państwa Firma będzie zawsze o krok do przodu w stosunku do konkurencji.

Kładziemy nacisk na uzyskiwanie wymiernych korzyści z wdrożonego systemu zarządzania w postaci dobrze funkcjonującej organizacji i zadowolenia Klienta przekładających się na sukces firmy.